سرفصل ها

ATPL Flight Instruments

توضیحات این دوره آموزشی به طور خاص برای خلبانانی که مایل به تحصیل در برنامه درسی ابزارهای پرواز EASA ATPL هستند، طراحی شده است. اگرچه همچنین برای همه خلبانان علاقمندی است که مایلند درک خود را از این موضوع مهم تعمیق دهند. دانشجویان از اولین اصول اساسی در پشت ASI ساده و ارتفاع سنج فشار گرفته تا توصیف کامل و گرافیک دقیق از سیستم های هواپیمایی مدرن مانند ارتفاع سنج رادیویی ، INS ، IRS ، FMS ، EFIS و HUD هستند. استفاده از این دوره، خلبانان حرفه ای دانشجو را قادر می سازد تا با تمام جنبه های برنامه درسی برنامه ریزی پرواز EASA ATPL ، از جمله بسیاری از مثالهای عملی و سوالات از نوع آزمون، آشنا شوند.

PPL Practical Flying Training​

توضیحات این دوره توسط آموزش هوانوردی آکسفورد به ویژه برای دانشجویان PPL ایجاد شده است تا تئوری و عمل پشت هر درس پرواز را آموزش دهد و به آنها در تسلط بر برنامه درسی آموزش پرواز کمک کند. این نرم افزار با هدف کمک به شما در تسلط بر برنامه درسی آموزش پرواز و آماده سازی شما برای عنصر عمومی کنترل آزمون مهارت ها که منجر به اعطای JAA PPL و / یا UK NPPL می شود، طراحی شده است.

PPL The IMC Rating & Instrument Flying

توضیحات در این دوره دانشجویان با تجهیزات پرواز و نحوه کارکرد آن ها آشنا خواهند شد. این دوره همچنین خلبانان را برای مقابله با شرایط نامساعد جوی در حین پرواز یا هنگام ورود به زمین آشنا می سازد. به عبارت دیگر خلبانان یاد خواهند گرفت تا در طیف وسیع تری از شرایط آب و هوایی از جمله دید کمتر، شرایط ابر، ناوبری رادیویی و رویکردهای ابزار چگونه پرواز کنند.

PPL Meteorology

توضیحات مطالعه هواشناسی هواپیمایی بخشی اساسی در هر آموزش خلبانی است. درک کامل نظریه هواشناسی و توانایی تفسیر تئوری های هواشناسی برای همه خلبانان کاملاً ضروری است تا اطمینان حاصل شود که در طول دوره پرواز خود، می توانند آگاهانه و دقیق در مورد چگونگی شرایط آب و هوایی غالب یا پیش بینی شده بر عملکرد پرواز تصمیم بگیرند. مهمتر از همه، درک کامل چگونگی تأثیر هوا بر عملیات هواپیما برای ایمنی پرواز بسیار مهم است.

PPL Principles of Flight

توضیحات برای کسانی که پرواز می کنند، شناخت کامل اصول پرواز و مشخصات هواپیمای خود در صورتی که می خواهند به خلبانانی ایمن و ماهر تبدیل شوند، ضروری است. تکمیل کننده مطالعه اصول پرواز، از نظر درک نحوه پرواز هواپیما، مطالعه عملکرد هواپیما است. هدف این دوره، آموزش این دو موضوع به روشی است که مربوط به خلبان تمرین کننده باشد، در عین حال، تأکید مناسب بر نظریه این دو موضوع را که توسط آزمون های دانش نظری PPL خواسته شده است، ارائه دهد. عمق و دامنه هر دو موضوع به حدی است که این دوره همچنین باید مقدمه ای صحیح در مورد اصول پرواز و عملکرد هواپیما برای آن دسته از دانش آموزانی باشد که خود را برای امتحانات …

PPL Principles of Flight ادامه مطلب »

PPL Human Performance & Limitations

توضیحات اولین قسمت از این دوره آموزشی خودآموز عملکرد و محدودیت های انسانی در فیزیولوژی و سلامت است که برای پرسنل هواپیمایی و خلبانان از هر سطح، تا ATPL، اعم از دانشجو یا واجد شرایط طراحی شده است. هدف اصلی این دوره CBT ارائه دانش جامع از فیزیولوژی و سلامت انسان به خلبانان و سایر پرسنل هواپیمایی و کمک به آنها در استفاده از این دانش برای بهبود ایمنی پرواز است. یک هدف اصلی دیگر این دوره CBT آماده سازی خلبانان دانشجویی برای موفقیت در آزمون دانش نظری EASA ATPL در عملکرد و محدودیت های انسانی است.

PPL General Navigation

توضیحات این دوره آموزشی به طور خاص برای خلبانانی که مایل به تحصیل در برنامه درسی EASA ATPL هستند، طراحی شده است. این دوره شامل تمام جوانب، از جمله هندسه اساسی زمین و نجوم، تعریف جهت و جهت یابی، استفاده از کامپیوتر پیمایش، ناوبری اولیه VFR، خواندن نقشه، بررسی خصوصیات انواع مختلف نمودار، زمان و مسیر است. به طور خاص، دروس مربوط به مشخصات و کاربردهای اصلی Mercator ، Lambert Conic Conformal ، Polar Stereographic و Transverse و Mercator وجود دارد. یک سری از دروس شامل توضیحات واضح همراه با گرافیک و انیمیشن های موثر، به منظور ارائه یک نوع مطالعه آسان تر و لذت بخش تر است.

PPL Air Law & Operational Procedures

توضیحات مانند هر جامعه ای، دنیای هواپیمایی نیز توسط قوانین و مقررات اداره می شود و مانند هر زمینه دیگری از فعالیتهای انسانی، اگر شما بخواهید به عضوی موثر، ایمن و با مسئولیت پذیری در جامعه هواپیمایی تبدیل شوید، باید قانون هوای خود را بدانید و دستورات آن را رعایت کنید. از آنجا که هواپیمایی فعالیتی است که دارای دامنه جهانی است، قانون هوا در سطح بین المللی و همچنین ملی اعمال می شود. سازمانهایی مانند سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ایکائو) مقررات و رویه هایی را وضع می کنند که تا حد زیادی در قوانین ملی کشورهای عضو ایکائو از جمله انگلستان و قوانین دیگر چند ملیتی گنجانده شده است.

PPL Aircraft General

توضیحات این بخش به شما همه چیزهایی را که باید در مورد سیستم های یک هواپیمای سبک مدرن بدانید، آموزش می دهد تا بتوانید ضمن مراقبت مناسب از خود هواپیما، هواپیمای خود را به طور موثر و ایمن پرواز کنید. سیستم های تحت پوشش شامل سیستم های الکتریکی، الکترونیکی، مکانیکی و هیدرولیکی، موتور آن و ابزارهای آن هستند. برای کسانی که پرواز می کنند، شناخت کامل اصول پرواز نیز ضروری است اگر آنها بخواهند از مشخصات پرواز هواپیماهای خود کاملاً آگاه باشند و به خلبانانی ایمن و ماهر تبدیل شوند. این دوره آموزشی (CBT)، غنی از گرافیک، یک روش موثر و لذت بخش برای مطالعه و آزمایش خود از اصول علمی پرواز را به خلبانان اعم از دانشجو یا واجد …

PPL Aircraft General ادامه مطلب »

PPL Flight Performance & Planning​

توضیحات به عنوان یک خلبان، شما باید چشم انداز روشنی در مورد توانایی های هواپیمای خود داشته باشید. برای شما ضروری است که بدانید، مثلاً هواپیمای شما در مراحل مختلف پرواز چقدر خوب یا بد عمل می کند. برای برخاستن و فرود از چه باند فرودگاه استفاده خواهید کرد، هواپیما چقدر خوب صعود می کند، چقدر می تواند پرواز کند، چه مدت می تواند در هوا بماند؟ اینها سؤالاتی است که باید برای هر هواپیمایی که با آن پرواز می کنید پاسخ آن را بدانید. شما می توانید پاسخ این سؤالات را از طریق مطالعه خود در مورد دانش نظری “عملکرد هواپیما” پیدا کنید. ارزیابی کامل از عملکرد هواپیمای شما و آنچه که این عملکرد را کنترل می کند برای …

PPL Flight Performance & Planning​ ادامه مطلب »

Shopping Cart
اسکرول به بالا