مانیل، جاکارتا ناوگان حمل و نقل تاکتیکی را تقویت می کند

نیروی هوایی فیلیپین اولین حمل و نقل تاکتیکی Lockheed Martin C-130H را که تحت برنامه Excess Defence Articles دولت ایالات متحده ارائه شده است تحویل گرفته است. وزارت دفاع این کشور می گوید، نیروی هوایی هواپیمای نظامی سابق ایالات متحده را در تاریخ 29 ژانویه در پایگاه هوایی Colonel Jesus Villamor تحویل گرفت. این دو هواپیما در نقش تاکتیکی هوابرد و همچنین برای مأموریت HADR (کمک بشردوستانه و پاسخ به بلایا) استفاده خواهند شد.

طبق آژانس همکاری امنیتی دفاعی ایالات متحده، این دو هواپیما در سال 2019 درخواست شده اند که مسئول اجرای انتقال نیروی هوایی این کشور است. ارزش این دو هواپیما 24 میلیون دلار ذکر شده است.

داده های ناوگان Cirium نشان می دهد که قبل از ورود هواپیمای جدید، مانیل چهار نوع C-130 در موجودی خود داشت که میانگین سنی آنها 43.8 سال بود. به طور جداگانه، هوافضا اندونزی فاش کرد که یک حمل و نقل تاکتیکی تولید محلی NC212I نیروی هوایی اندونزی را تحویل داده است، اولین تحویل از سفارش 2017 برای 9 هواپیما. از این 9 هواپیما، چهار هواپیما به نیروها منتقل می شوند، چهار هواپیما عکسبرداری هوایی و باروری ابرها انجام می دهند و یک هواپیما نیز برای آموزش ناوبری استفاده می شود.

از اوایل سال 2010 ، Airbus Defense و Space C-212 به طور انحصاری توسط هوافضای اندونزی در باندونگ تولید می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart
اسکرول به بالا